WiolipCreates

Poznajmy się

wiolipcreates o mnie

Cześć! Jestem Wioleta

Jestem freelancerem, Web Developerem. Tworzę  strony internetowe, sklepy internetowe i blogi w oparciu o CMS WordPress. Dostarczam klientom w pełni funkcjonalny produkt zawsze w terminie. 

Na codzień zajmuje się również fotografią. Jeśli potrzebujesz zdjęć produktowych i biznesowych, zapoznaj się moją ofertą foto.

dlaczego ja

Koduję użyteczne i funkcjonalne strony

Specjalizuję się w tworzeniu stron i blogów opartych o WordPress oraz sklepów internetowych Woocommerce. Swoje projekty wykonuję i koduję od zera wg. ogólnie przyjętych praktyk i standardów RWD.  Tworzę szkic, a następnie zamieniam go w funkcjonalną stronę internetową. Przy bardziej złożonych realizacjach współpracuję z Web Designerem. 

Do realizacji personalizowanych projektów nie używam gotowych motywów ani builderów. Dbam o najwyższą jakość czystego kodu, a przy tworzeniu stron używam HTML, CSS, JavaScript, Saas, BEM, PHP. 

Rozumiem potrzeby runku. Przy niewielkich projektach i ograniczeniach budżetu, na życzenie klienta projektuję strony w WordPress w oparciu o czysty Gutenberg. W tym przypadku również, nie używam gotowych szablonów, ani builderów. Strona powstaje na podstawie opracowanego projektu, zgodnie ze standardami i wytycznymi Google Core Vital. 

Zajmuję się również przygotowaniem Landing Page, wdrożeniem newsletterów, dokonuję małych poprawek w istniejących stronach internetowych.

Zamieniam pomysły w rzeczywistość

Od kilku lat wspieram biznesy oparte na działalności internetowej. Powiedz czego potrzebujesz, a na pewno znajdziemy idealne rozwiązanie.

Strony www
WordPress, HTML, CSS
95%
Copy + SEO + Social media
Optymalizacja pod wyszukiwarki
85%
Identyfikacja wizualna
Branding i grafika
80%
Foto & film
Sesje foto i krótkie formy video
92%
omnie-wiolipcreates
wiolipcreates projektowanie stron internetowych

FAQ

Jakich technologii używasz?

Strona internetowa powstaje w oparciu o szkic wykonany w Adobe Xd lub Figmie. Do opracowania prostych elementów graficznych używam Ps i Ilustratora.
Personalizowane strony opierają się na czystym, ręcznie pisanym kodzie HTML i CSS oraz JavaScript. Jako CMS wykorzystuje WordPress.

Czy mogę samodzielnie edytować swoją stronę?

Gotowa strona, która Ci oddam jest TWOJA, do twojego własnego użytku. Dostaniesz do niej pełen dostęp i uprawnienia administratora. Z mojej strony otrzymasz krótkie szkolenie, jak edytować wpisy, jak dodawać nowe treści i zdjęcia

Ile kosztuje strona internetowa

Ostateczna cena zależy od Twoich potrzeb i preferencji, złożoności projektu i funkcjonalności, użytych wtyczek oraz czasu realizacji. Koszt strony może być powiększony o przygotowane przeze mnie treści SEO, zdjęcia i grafiki. Cenę stron personalizowanych ustalam indywidualnie z klientem. 

Cena strony WordPress opartej o bloki Gutenberg, składającej się z 5 podstron zaczyna się od 3000 PLN. Finalny koszt będzie uwzględniał dodatkowe funkcjonalności i wtyczki. 

Jak długo trwa przygotowanie strony?

Czas projektowania strony uzależniony jest od jej wielkości i szczegółowości. Przeważnie zajmuje od 2 tygodni do 1 miesiąca.

Znajdź mnie w social mediach

Bądźmy w kontakcie

Porozmawiajmy o Twoim projekcie

Chcesz mnie zatrudnić? Potrzebujesz nowej strony internetowej? Mieszkam w Warszawie (Polska), ale mogę pracować zdalnie z dowolnego miejsca na świecie. Wyślij mi wiadomość:

hello@wiolipcreates.pl